TRANS-TECHNIK spol. s r.o.

Jsme vašim dodavatelem Komponent na nástavby komerčních vozidel, Spojovacího materiálu a Průmyslové chemie. Disponujeme silným zázemím a technickou odborností. Působíme na trzích střední a východní Evropy a jsme certifikování dle ISO 9001.

Historie společnosti

Firma TRANS-TECHNIK byla založena v listopadu roku 1991. Svoji činnost pak zahájila v lednu 1992 Tehdejší podnikatelský záměr spočíval ve výrobě a prodeji upínacích pásů a techniky pro zajištění přepravovaného nákladu v nakladení automobilové dopravě. V krátké době po zahájení činnosti se firma setkala s požadavky nově vznikajícího trhu výrobců nástaveb nákladních automobilů na dodávky kvalitních komponentů pro stavbu skříňových a valníkových nástaveb. S narůstajícími požadavky výrobců nástaveb se nabízený sortiment stále rozšiřoval až do dnešní podoby, kdy kromě jednotlivých dílů firma vyvíjí jednotlivé komponenty, ale současně i celky nástaveb v rozloženém či před-montovaném stavu.

K této oblasti působnosti se přidal také prodej spojovacího materiálu se specializací na nýtovací techniku. Zastupujeme pro naše trhy značkové produkty a poskytujeme technikou podporu. Postupem času jsme přidali i prodej nýtovacího nářadí a zajišťujeme jeho servis.

TRANS-TECHNIK se rozvinul až do dnešní podoby s pobočkami v České republice, Polsku, Rumunsku a na Slovensku a působí po celé střední a východní Evropě.Moderní společnost

TRANS-TECHNIK je skupina působící ve střední a východní Evropě s moderními výrobně/logistickými centry. V České republice jsme otevřeli v roce 2015 nové skladovací a výrobní prostory s plochou 5000 m2. Dále je společnost zastoupena v Polsku, Rumunsku a na Slovensku díky čemuž dokážeme efektivně obsluhovat zákazníky ve střední a východní Evropě. Pro naše kmenové zákazníky jsme schopni efektivně a flexibilně zajišťovat dopravu na místo určení. To je umožněno díky smluveným dopravcům a skladovým zásobám blížícím se hodnotě 4 mil. EUR. TRANS-TECHNIK má vlastní technické oddělení, iniciuje vývoj vlastních produktů a nabízí odpovídající technickou podporu. V neposlední řadě naši zákazníci využívají zázemí pro autorizovaný servis nýtovacího nářadí FAR, HUCK a POP, což dokládá náš cíl být zákaznicky orientovanou společností.

Naše pobočky

Zastoupené značky

vs
kinnegrip
pastore-lombardi
copar
huck
Tubtara
recoil
CAM-Safe
POP Avdel
FAR
scattolini