Klíny pro kamiony, nákladní a osobní vozidla

V dnešní době jsou zakládací klíny nezbytným prvkem při přepravě nákladu na kamionech, nákladních i osobních vozidlech. Tyto klíny slouží k zabránění pohybu stojícího vozidla.

Bez správného použití zakládacího klínu se může vozidlo snadno odbrzdit a může dojít k poškození nákladu, vozidla nebo dokonce k nehodě. Proto je důležité vybírat zakládací klíny z kvalitního materiálu a s integrovanou rukojetí pro snadné použití. V tomto článku představíme zakládací klíny, které nabízíme. Naše zakládací klíny jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a jsou homologovány dle mechanické normy DIN 76051 pro použití na silničních komunikacích. Dále nabízíme držáky pro zakládací klíny, aby byly uskladněny bezpečně a snadno přístupné.

277154

Klín zakládací ocelový

První produkt, který bychom chtěli představit, je ocelový zakládací klín. Tento klín je vyroben z kvalitní pozinkované oceli a je velmi odolný. Pro použití jak na osobních i menších nákladních automobilech nabízíme klíny pro různé poloměry pneumatik. Klín je vybaven integrovanou rukojetí, která umožňuje snadné použití a přenášení. Tento klín je k dispozici na našem webu a můžete si ho zakoupit například zde: klín zakládací ocelový.

Klín zakládací plastový

Dalším produktem, který bychom chtěli představit, je klín zakládací plastový. Tento klín je homologován a je k dispozici ve žluté barvě, což z něj dělá snadno viditelný prvek během použití. Je vybaven integrovanou rukojetí pro snadné použití a přenášení. Máme k dispozici několik rozměrů, které naleznete v kategorii zakládací klíny. Pro menší vozidla a napojovací vozíky nabízíme plastový klín s menším maximálním zatížením do 800 kg.

277130
276978

Skládací plastový klín

Tento klín je vybaven integrovanou rukojetí a je navržen pro ušetření místa na rámu. Oproti obyčejnému plastovému klínu zabírá méně místa, protože na stejnou plochu rámu lze umístit 2 klíny místo jednoho. Inovativní konstrukce z plastu s ocelovým jádrem kombinuje nízkou hmotnost a skvělé vlastnosti při zatížení. Skládací klíny naleznete v kategorii zakládací klíny.


Držáky klínů

Nabízíme různé typy držáků klínů podle konstrukce a použití klínů. Držáky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a umožňují bezpečné a snadné uložení klínů, aby byly vždy snadno přístupné.

277158

Ocelový držák

Tento držák slouží pro robustní ocelové klíny i standardní plastové klíny. Držák je určen pro připevnění na rám vozidla.

276934

Plastový držák

Na tento držák klínu lze umístit buď jeden obyčejný plastový klín nebo dva skládací plastové klíny. Pro menší plastový klín do 800 kg nabízíme tento držák.

276934

Držák dvou klínů

Pokud potřebujete uskladnit dva plastové zakládací klíny, nabízíme držák pro dva klíny. Umožňuje bezpečné a snadné uložení klínů, aby byly vždy snadno přístupné. Tento držák lze použít pro skládací plastové klíny. Držák je opatřen 2 elastickými popruhy s háčky. Je extrémně lehký a snadno sestavitelný.


Závěr

Závěrem můžeme říci, že zakládací klíny jsou nezbytným vybavením pro každého řidiče, ať už jezdí s osobním vozidlem nebo nákladním automobilem. Bezpečnost na silnicích by měla být vždy na prvním místě a používání zakládacích klínů k tomu významně přispívá.

Pokud hledáte kvalitní zakládací klíny, doporučujeme se obrátit na naši společnost Trans-Technik. Nabízíme ocelové i plastové zakládací klíny s integrovanou rukojetí a také držáky klínů pro jejich snadné uchycení.

Při výběru zakládacího klínu je důležité dbát na jeho kvalitu a správné použití. Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně výběru nebo použití zakládacích klínů, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem správného typu zakládacího klínu pro Vaše vozidlo.